Menu Zavřeno

Kontakty a rezervační formulář

Šedivinské apartmány


Martin Ledínský a Barbora Ledínská
Šediviny č. p. 29
518 01 Kounov u Dobrušky
Královéhradecký kraj
Orlické hory
IČO 86589407
tel. +420 777 282 467 (Martin Ledínský)
tel. +420 724 737 138 (Barbora Ledínská)
info@sedivinskeapartmany.cz
Číslo účtu: 2000256056/2010
IBAN: CZ51 2010 0000 0020 0025 6056
Číslo účtu PLN: 63102051120000710204232054
Číslo účtu EUR: CZ41 2010 0000 0028 0285 7419

Sledujte nás na sociálních sítích Facebook a Instagram:

Najdete nás zde

          Šedivinské apartmány na Firmy.cz

Kontaktní formulář

Prosíme o informaci, odkud jste se dozvěděli o našem ubytování.

Jak se k nám dostanete

Autem – z Prahy jeďte po dálnici D11 až do Smiřic (po novém úseku D11 otevřeném 17.12.2021) přes Libřice, České Meziříčí a Dobrušku (hned za označením města dodržujte 50 km/h až po výjezd – úsek je měřen radarem) a dále směr Deštné v Orlických horách. Cca 1,5 km od konce obce Kounov odbočte z hlavní silnice doprava u dopravní značky ukazující směr na Šediviny. Pokud přijíždíte v zimě směrem od Rychnova nad Kněžnou, vždy jeďte přes Dobrušku a nenechte se navigací navést na kratší cestu přes obce Rovné a Dobré. V zimě byste jinak uvízli na neprůjezdném úseku za Prázovou boudou.

Autobusem – aktuálně (konec roku 2021) už z Prahy nejezdí žádný přímý autobus. Je třeba jet do Hradce Králové a odtud autobusem, který míří na Deštné v Orlických horách. Jízdenku si kupte na zastávku „Kounov, Šediviny, Panská cesta“ (zastávka autobusu 400 metrů od nás). Z Hradce Králové je možné jet i do Dobrušky a tam přestoupit na autobus mířící na Deštné v Orlických horách.

Vlakem – vlakem se dá dostat přímým spojem do Hradce Králové, kde je nejvhodnější přestoupit na autobus buď do Dobrušky, Nového Města nad Metují nebo Deštné v Orlických horách. Další přestup je pak na zastávku Kounov, Šediviny, Panská cesta.

Zobrazení Šedivinských apartmánů na Mapách.cz
agat półszlachetny
agat półszlachetny
This a great place to spend time in Orlicke Mountains! Location is perfect, quiet and off the beaten path, but very close to whatever you may need: hiking and biking in the summer, skiing in the winter. Plenty of facilities for all sports within short drive and all other amenities (shops, restaurants) close by. Apartments are well furnished and have everything you may need. Big plus for them being spotless clean! And the owners are fabulous - friendly, helpful (even if it means going out of they way - thank you Martin! ☺️) and happy to provide with the local knowledge of any kind. Came back this year for the second time and hope to do so for the years to come!
Anna Nerglov
Anna Nerglov
Skvělé. Úžasní provozovatele. Krásné místo,
Woern Maj
Woern Maj
Very comfortable & well equipped apartment. The owner was very friendly and gave us valuable advise on where to go to eat. Beautiful surroundings. You can start hiking right from there.
Milan Ledínský
Milan Ledínský
Klidné místo, krásná příroda kolem, spousta možností výletů jak autem, pěšky, na běžkách, tak i na kole. Vypíchl bych Bunkr Skutina, super prohlídka a výklad, jen malé děti do bunkru neberte;) doporučuji!
Marketa Kotyzova
Marketa Kotyzova
Ubytování v bytě patře (severní) - nový, pěkný, tichý a dostatečně zařízený byt. Ložnice oddělená dveřmi od kuchyně s obývacím pokojem. Prostorná koupelna. Příjemní a sympatičtí majitelé :-). Skvělá lokalita pro turistiku a kulturu (blízko zámek Opočno, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Častolovice, Hobitín, Kostel sv. Matouše, kostel v Neratově aj.). Vřele doporučuji!!!
Radek Holcman
Radek Holcman
Cely tak nějak v pohodě. Jen by tam nejradši narvali 5 lidí do pokojíčku. Byli jsme tam v zimě a byla tam docela zima. Topení skoro pořád studený. Já tam byl na pracovní cestě ale třeba kdybych tam přijel lyžovat tak bych pak nechtěl být ve studeným pokoji. Asi drahé energie. Jinak čisto
Print Friendly, PDF & Email