Menu Zavřeno

Kontakty a rezervační formulář

Šedivinské apartmányMartin Ledínský a Barbora Ledínská
Šediviny č. p. 29
518 01 Kounov
IČO 86589407
tel. +420 777 282 467 (Martin Ledínský)
tel. +420 724 737 138 (Barbora Ledínská)
info@sedivinskeapartmany.cz

Najdete nás zde

          Šedivinské apartmány na Firmy.cz

Kontaktní formulář

Prosíme o informaci, odkud jste se dozvěděli o našem ubytování.

Jak se k nám dostanete

Autem – z Prahy jeďte po dálnici D11 až do Smiřic (po novém úseku D11 otevřeném 17.12.2021) přes Libřice, České Meziříčí a Dobrušku (hned za označením města dodržujte 50 km/h až po výjezd – úsek je měřen radarem) a dále směr Deštné v Orlických horách. Cca 1,5 km od konce obce Kounov odbočte z hlavní silnice doprava u dopravní značky ukazující směr na Šediviny. Pokud přijíždíte v zimě směrem od Rychnova nad Kněžnou, vždy jeďte přes Dobrušku a nenechte se navigací navést na kratší cestu přes obce Rovné a Dobré. V zimě byste jinak uvízli na neprůjezdném úseku za Prázovou boudou.

Autobusem – aktuálně (konec roku 2021) už z Prahy nejezdí žádný přímý autobus. Je třeba jet do Hradce Králové a odtud autobusem, který míří na Deštné v Orlických horách. Jízdenku si kupte na zastávku „Kounov, Šediviny, Panská cesta“ (zastávka autobusu 400 metrů od nás). Z Hradce Králové je možné jet i do Dobrušky a tam přestoupit na autobus mířící na Deštné v Orlických horách.

Vlakem – vlakem se dá dostat přímým spojem do Hradce Králové, kde je nejvhodnější přestoupit na autobus buď do Dobrušky, Nového Města nad Metují nebo Deštné v Orlických horách. Další přestup je pak na zastávku Kounov, Šediviny, Panská cesta.

Zobrazení Šedivinských apartmánů na Mapách.cz

Print Friendly, PDF & Email