Menu Zavřeno

Čtyřlůžkový apartmán


Čtyřlůžkový apartmán je tvořen předsíňkou (3,22 m²) se šatní skříní a lednicí, ze které vstoupíte do obytného pokoje s kuchyňským koutem (26,04 m²). Z pokoje je přístup do prostorné koupelny s WC (4,75 m²). Koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a WC.

Kuchyňský kout je vybaven spotřebiči – lednička s malým mrazáčkem (v předsíňce), indukční dvouvařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba. Samozřejmostí je vybavení nádobím, hrnci, příbory, hrnky, skleničkami apod. K dispozici je i french press na přípravu kávy (kvalitní mletou kávu z rodinné pražírny u nás můžete zakoupit).

K sušení mokrých oděvů, zejména v zimě, je k dispozici sušák na radiátor ústředního topení a výsuvný sušák v koupelně a přenosný elektrický žebříček. V šuplíku šatní skříně v předsíni jsou dva páry elektrických vysoušečů do bot. V pokoji se dále nachází jídelní stůl se čtyřmi židlemi, dvě manželské postele (160 x 200 cm) a pohodlná rozkládací pohovka, která může sloužit i jako přistýlka pro jednu osobu. K uložení oblečení a dalších nezbytností slouží šatní skříň v předsíňce, prostorná komoda v pokoji a noční stolek.

Apartmán je dobře prosluněný – v jižní štítové zdi je dvoukřídlé okno s nadsvětlíkem s výhledem do zahrady na dětské hřiště a dále do luk k lesu, na západní straně jsou dvě střešní okna. Výklopná střešní okna jsou vybavena roletkami, které je možné v několika polohách zatáhnout a místnost částečně zatemnit, což se hodí např. při uspávání dětí v čase, kdy do místnosti svítí ze západu slunce. Při větší sněhové nadílce v zimě se střešní okna neotevírají.

Chodba, ze které se vstupuje do apartmánu, je prostorná (cca 6 m²) a vedou z ní schody na půdu (není součástí ubytovací části). Chodba je oddělena posuvnými dveřmi od schodiště. Z této chodby je přístup i do sedmilůžkového apartmánu.

Půdorys čtyřlůžkového apartmánu

Print Friendly, PDF & Email