Menu Zavřeno

Šestilůžkový apartmán


Šestilůžkový dvoupokojový apartmán sestává z pokoje s kuchyňským koutem (19,5 m²), koupelnou s WC (4 m²) a ložnicí (12 m2). Koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a toaletou. Kuchyňský kout je vybaven spotřebiči – lednička s malým mrazáčkem, indukční dvouvařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba. Kuchyňka je vybavena nádobím, hrnci, příbory apod. V pokoji se dále nachází jídelní stůl s židlemi, vysoká otevřená komoda, manželská postel (160 x 200 cm) a pohodlné jednolůžko (90 x 200 cm). V sousední místnosti, která slouží jako dětská ložnice, je bytelná patrová postel z masivního dřeva se dvěma lůžky (90 x 200 cm) a dále jednolůžko (90 x 200 cm) s nízkou dětskou vysouvací postelí (80 x 190 cm), která slouží jako přistýlka. Celková kapacita je sedm osob včetně přistýlky. Při ubytování do tří osob není dětská ložnice k dispozici, domluva je však možná.

V tomto apartmánu je v hlavní mistnosti dvoukřídlé okno s nadsvětlíkem orientované k západu s výhledem do zahrady a dále v jižní straně výklopné střešní okno vybavené roletkou. V ložnici je dvoukřídlé okno s nadsvětlíkem orientované k západu s výhledem do zahrady a výklopné střešní okno orientované k severu směrem k lesu.

Půdorys šestilůžkového apartmánu

Chodba, ze které se vstupuje do apartmánu, je prostorná (cca 6 m²) a vedou z ní schody na půdu (není součástí ubytovací části). Chodba je oddělena dveřmi. Z této chodby je přístup i do Čtyřlůžkového apartmánu.


Print Friendly, PDF & Email
CALL ME
+
Call me!