Menu Zavřeno

Ceník ubytování

 

Cena za osobu a noc
dospělý 500 Kč
dítě do 1 roku zdarma
dítě od 1 let do 9,9 let 350 Kč

Silvestrovský týden (od 26. prosince) příplatek 200 Kč za osobu a noc (platí z ceny za osobu, případně z minima za apartmán – pro dítě zvýhodněná cena až do 17 let 400 Kč za noc celkem v případě pobytu s alespoň dvěma dospělými). V tomto termínu je minimální délka pobytu 4 noci.

Rekreační poplatek obci 15 Kč za den za dospělou osobu.

Zároveň platí minimální sazby za apartmány níže:

Délka ubytování a minimální sazby

  • Při ubytování rodin s dětmi (od 3 placených osob) na celý týden a déle v letní sezóně je poskytnuta sleva ve výši 10 %.
  • Minimální délka pobytu v zimní i letní sezóně jsou 2 noci (s výjimkou silvestrovského týdne, viz výše). V letní sezóně lze výjimečně pobyt na jednu noc dojednat. V takovém případě účtujeme příplatek k ubytování 250 Kč za  osobu.
  • Zároveň platí tyto minimální sazby za apartmány: 1000 Kč za čtyřlůžkový apartmán, 1200 Kč sedmilůžkový apartmán (1000 Kč při nevyužití druhé místnosti), 1800 Kč za byt v patře, 1700 Kč za byt v přízemí.

Individuální domluva je možná.

Podmínky rezervace a platba

Termín pobytu vám závazně rezervujeme po zaplacení zálohy ve výši 50 % z ceny pobytu. V případě zrušení rezervace 30 a více dní před termínem bude vráceno 100 % zálohy. Zarezervováním pobytu host souhlasí s ubytovacím řádem.

Platba je vyžadována na místě při příjezdu v hotovosti nebo převodem na účet předem. U zimních pobytů je platba za celý pobyt vyžadována převodem na účet do 3 dny předem.

Pobyt s domácími mazlíčky bohužel není možný.

Příjezd a odjezd

Příjezd mezi 15:00 až 20:00, odjezd do 10:00.
Upřesňující informace k vašemu pobytu najdete na stránce Často kladené otázky.
Print Friendly, PDF & Email