Menu Zavřeno

Rodinný apartmán

Apartmán 1 – rodinný


Rodinný apartmán neslouží k ubytování hostů.

První apartmán je tvořen předsíňkou (4 m²), ze které se vstupuje do koupelny se záchodem (4,33 m²) a do pokoje s kuchyňským koutem (25,17 m²). Koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a toaletou. V pokoji je vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl se židlemi, manželská postel (160 x200 cm), jednolůžko (90 x 200 cm) a rozkládací pohovka. Kuchyňský kout je vybaven spotřebiči – ledničkou s malým mrazáčkem, elektrickým indukčním dvouvařičem, rychlovarnou konvicí,mikrovlnnou troubou a retro remoskou. Samozřejmostí je vybavení nádobím, hrnci, příbory, hrnky, skleničkami apod. K dispozici je i french press na přípravu kávy (kvalitní mletou kávu z rodinné pražírny si u nás můžetei zakoupit).

K sušení mokrých oděvů, zejm. v zimě, je k dispozici sušák na radiátoru ústředního topení. Pro relaxaci je k dispozici televizor s možností přehrávání z USB disku. Dostatek úložného prostoru na oblečení a další nezbytnosti zajišťují skříně, komoda a noční stolky.

Celková podlahová plocha apartmánu je 33,5 m². Apartmán je dobře prosluněný – v jižní štítové zdi je dvoukřídlé okno s nadsvětlíkem s výhledem do zahrady na dětské hřiště a dále do luk a k lesu, na východní straně jsou dvě střešní okna. Výklopná střesní okna jsou vybavena roletkami, které je možné v několika polohách zatáhnout a místnost tak částečně zatemnit – to je zvlášť vhodné v létě, kdy na východní straně vychází slunce časně a vy nechcete vstávat ve čtyři ráno, resp. nechcete, aby ve čtyři hodiny ráno vstávaly vaše děti :-).

Půdorys rodinného apartmánu
Půdorys rodinného apartmánu
Print Friendly, PDF & Email